Gizlilik Politikası

MAKSEN ENERJİ AYDINLATMA ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİK İNŞAAT TİC. LTD. ŞTİ. ilgili yasal mevzuatlar çerçevesinde müşteri bilgilerinin gizliliğini ve güvenliğini en üst seviyede sağlamak konusunda gerekli tedbirleri almakta ve bu doğrultuda firma web sitesinde aşağıda belirtilen hususları uygulamaktadır.

  • MAKSEN ENERJİ AYDINLATMA ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİK İNŞAAT TİC. LTD. ŞTİ. hizmetlerinin kesintisiz ilerleyebilmesini sağlamak adına, internet şubesi, çağrı merkezi gibi kanallardan; sözlü, yazılı ya da elektronik ortam üzerinden temin edebildiği kişisel verileri, Veri Sorumlusu sıfatıyla, hukuka uygun bir biçimde işlemektedir.
  • Firma web sitesi üzerinden, yalnızca ürün ve hizmet başvuruları için müşteri bilgileri alınmakta, firma internet sitei üzerinden ise müşteri bilgileri alınmak suretiyle veya mevcut kayıtlı bilgiler kullanılarak hem ürün ve hizmet başvurusu hem de satış işlemleri yapılabilmektedir.
  • Firmamız, kişisel verilerin gizliliğini ve güvenliğini korumaya önem verir. Bu doğrultuda, kişisel verileri yetkisiz erişim, zarar, kayıp veya ifşaya karşı korumak için gerekli teknik ve idari güvenlik önlemleri alınır. Web sitesi üzerinden diğer web sitelerine erişim için verilen bağlantıların güvenlik ve gizliliğinden sorumlu değildir. Bu sitelere giriş sonucu karşılaşılabilecek maddi veya manevi kayıplarda sorumluluk kabul edilmeyecektir.
  • Firma web sitesi üzerinden ürün ve hizmet satışı/başvurusu için talep edilen veya firma sisteminde var olan ve internet sitesi üzerinden görüntülenebilen müşterilere ait her türlü kişisel bilgi, müşteri onayı olmadan 3. Kişilerle hiçbir şekilde paylaşılmamaktadır. Yalnızca müşteri bilgilerine erişme yetkisi bulunan yasal kurumlar ve yetkililer ile talep edilmesi durumunda müşteri bilgileri paylaşılabilecektir.
  • Müşterilerimizin web sitesi üzerinden girmiş oldukları bilgilere 3. kişilerin erişimi engellenmiştir. Müşterilerimizin kişisel bilgilerinin gizliliğini korumak amacıyla firmamızın sistem ve internet alt yapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır.
  • Firmamızın, gerekli gördüğü durumlarda farklı kuruluşlardan destek hizmeti almakta ve ilgili kuruluşların firmamızın gizlilik standartlarına ve şartlarına uygun hareket etmesini sağlamaktadır. Firmamız, sözleşme düzenlediği veri işleyenlerin bilgi güvenliğine en az kendisi kadar önem verdiklerinden ve müşterek sorumluluğun bilinciyle hareket ettiklerinden emin olmakta ve bunu sözleşmesel olarak da güvenceye almaktadır. Veri işleyenler, mevzuattaki tanım ile paralel olarak yalnız Maksen'ın talimatları doğrultusunda, Maksen ile akdedilmiş sözleşme çevçevesinde kalmak suretiyle ve mevzuata uygun olarak kişisel verileri işler.
  • Firma web sitesinde bulunan bilgi, materyal ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları, MAKSEN ENERJİ AYDINLATMA ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİK İNŞAAT TİC. LTD. ŞTİ.'ne aittir. Firma web sitesinde yer alan üçüncü şahıslara ait materyaller dışında kalan bilgi ve materyallere dair tüm telif hakları, tescilli marka, patent, entelektüel ve diğer mülkiyet hakları firmamızda saklıdır.